preloader
بیمارستان ساسان
بیمارستان ساسان

بیمارستان ساسان

  • میدان ولیعصر - بلوار کشاورز - بعد از چهار راه فلسطین - شماره, تهران, ایران
  • 02188965170
  • info@sasanhospital.com
  • هنوز امتیازی دریافت نکرده است!

معرفی کوتاه و مسیریابی

بیمارستان ساسان

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی ساسان در سال 1354 با ساختمانی سیزده طبقه ، در زمینی به مساحت 955 متر و زیر بنایی حدود12000متر مربع احداث شد و تا سال 1368به عنوان یک مرکز خصوصی به فعالیت های درمانی خود ادامه داد.

در این زمان با توجه به حضور صدها جانباز و مصدوم جنگ در کشور، اولویت درمان و رسیدگی جدی به وضعیت سلامت این عزیزان و خانواده های گرامی آنان مد نظر بیشتر مسئولین ذیربط قرار گرفت و بر این اساس سهام بانک ملت در بیمارستان توسط بنیاد مستضعفان و جانبازان خریداری شد تا بخش عمده ای از نیازهای درمانی مجروحین و آسیب دیدگان جنگ تحمیلی مرتفع گردد.

از آن پس بنیاد ، نسبت به ایجاد تحولات اساسی و تجهیز این مرکز به فن آوری های پیشرفته بهداشتی ، پزشکی و درمانی اقدامات گسترده ای را آغازکرد که این اقدامات از سال 1384 پس از ادغام بنیاد جانبازان با بنیاد شهید و امور ایثارگران به عنوان عمده سهامداران بیمارستان با بکارگیری پزشکانی متعهد ومتخصص و کادر درمانی _اداری مجرب، همچنین تجهیز این مرکز به مدرن ترین امکانات پزشکی شرایطی را در سیستم ارائه خدمات بهداشتی و درمانی ایجاد کرده است تا مدیریت ، پزشکان و پرسنل این بیمارستان بتوانند ضمن ارتقاء مناسب کیفیت و کمیت خدمات تشخیصی و درمانی ، رضایتمندی بیماران و مراجعین را در سطح گسترده ای فراهم نمایند .

لازم به ذکر است این بیمارستان در حال حاضر بازسازی بین 30 تا 100درصد 8000 متر مربع از فضاهای درمانی بیمارستان در طول هفت سال گذشته را انجام داده که دارای بخش های بستری ، اورژانس، کلینیک و پاراکلینیک می باشد . علاوه بر آن بخش های سی سی یو(CCU)، آی سی یو (ICU)، دیالیز نوزادان ، زنان و زایمان ، گوش و حلق و بینی ، پوست، جراحی عمومی، ارتوپدی، چشم پزشکی، کلیه و مجاری ادراری، مغز و اعصاب ، قلب و عروق، گوارش، ریه ، روماتولوژی ، آنژیوگرافی ،(ICU) آی سی یو قلب باز ، جراحی ترمیمی، جراحی مغزو اعصاب وجراحی قلب و عروق ازجمله فعال ترین بخش های درمانی این بیمارستان در سطح کشور محسوب می شوند.

همچنین بیمارستان ساسان با در اختیار داشتن خدمات پاراکلینیکی شامل آزمایشگاه عمومی ، پاتولوژی، رادیولوژی، MRI، سی تی اسکن(مولتی اسلایس )،سنجش تراکم استخوان، سونوگرافی ، فیزیوتراپی، اورژانس،آندوسکوپی، تست ورزش ، اکوقلب، آنژیوگرافی قلب و عروق ، ENT، اکوگرافی چشم ، لیزر چشم آنژیوگرافی چشم، اسپیرومتری، بادی باکس، برونکوسکوپی و EEG  آماده ارائه بهترین خدمات به کلیه هموطنان عزیز در سراسر کشور است.

عضویت در خبرنامه سایت

نگین سلامت حکیم پلت‌فرم گردشگری سلامت (مدیکال توریسم)، بستری برای جذب بیماران خارجی و معرفی آن‌ها به پزشکان و بیمارستان‌های با کیفیت ایرانی است. بیمارانی که به منظور دریافت خدمات پزشکی، درمانی و زیبایی به ایران سفر می‌کنند. نگین سلامت حکیم در کنار خدمات درمانی برای بیماران، خدمات اقامتی و گردشگری را نیز توسط تامین‌کنندگان فراهم آورده است.

نماد اعتماد